Clarence
Zookeeper Caper

Clarence

Clarence je neustále plný nadšení a zvídavosti a má rád všechno, protože mu všechno přijde úžasné. Díky jeho originálnímu přístupu je každý den ten nejlepší den vůbec.

Sumo

Clarencův nejlepší kamarád Sumo je otrhaný a chytrý kluk. Je to nevyzpytatelné kvítko a je až příliš nebojácný, ale také je nesmírně věrný svým kamarádům a je vždycky po ruce.

Jeff

Clarencův nejlepší kamarád Jeff je trochu pecka a bojí se hodně věcí, ale i někdo tak úzkoprsý jako on si nakonec nemůže pomoct, když je Clarence nablízku, a užívá si legrace.

Mary

Mary je mamka Clarence a díky výjimečné kombinaci její trpělivosti, výdrže, humoru a bezpodmínečné podpory je pro Clarence perfektním rodičem.

Belson

Belson je tyran, který spíš prohodí sarkastickou poznámku, než aby někoho praštil. Belson je rozmazlený bohatý kluk a tajně Clarence obdivuje, i když by to nikdy nepřiznal.

Clarence

V ukřičeném světě je Clarence jako sluníčko, jasný a čistý. Vidí svět jen svými nejoblíbenějšími barvami: přitroublou fialovou a svítivě zelenou. Clarence si svých přátel Jeffa a Suma a své mámy Mary cení víc než zlata. Nezáleží na tom, co se stane dobrého nebo zlého, Clarence nic nepoloží.

POSTAVY
REKLAMA