Pomoc

Jak se můžu dívat na Cartoon Network na svém smartphonu nebo tabletu?

Momentálně není možné koukat se na seriály na mobilních zařízeních. Můžeš se ale na svém počítači nebo mobilu mrknout na krátká videa v sekci videí.

Jak se můžu dívat na Cartoon Network na svém smartphonu nebo tabletu?

Cartoon Network má řadu mobilních aplikací v aplikacích iTunes App Store, Google Play a Amazon Appstore. Nezapomeň před stažením aplikací do smartphonu nebo tabletu požádat o povolení rodiče nebo zástupce, protože většina obsahu našich aplikací není zdarma.

Proč stránka Cartoon Network vypadá na mém tabletu a smartphonu jinak?

Cartoon Network se snaží, aby se ujistil, že většina obsahu funguje ve všech zařízeních od stolních počítačů až po smartphony a tablety. Během přechodného období si určitě všimneš, že ne všechny obsahy se zobrazují nebo pracují správně ve všech zařízeních, některé jsou určeny pro stolní počítače, zatímco jiné jsou určeny pro tablety/smartphony.

Proč to tak dlouho trvá, než se hra načte?

V závislosti na tvém internetovém připojení může načítání her trvat i několik minut. Pamatuj, že možná budeš muset nainstalovat nějaké plug-iny, které hry potřebují pro správné fungování, jako třeba: UNITY nebo FLASH PLAYER.

Hry ve formátu Flash se na smartphonech nenačtou.

Jak mohu na stránkách najít své oblíbené seriály?

Najdeš je v seznamu seriálů v horní části stránky Cartoon Network; stačí kliknout na ikonu seznamy a obsah bude roztříděn podle vybraného seriálu. Můžeš také kliknout na tlačítko Zobrazit všechny seriály a poté vybrat požadovaný seriál.
Registrace na webu Cartoon Network je ZDARMA!