Raketové holky

Kytka

Kytka je šéfka Raketových holek. Je silná, odhodlaná a ohleduplná a velmi se snaží, aby nebyla jen zabraná do práce, ale někdy je vůči Panence a Bublince pedantská, i když to tak nemyslí. Také v jejich partě mírní hádky.

Bublinka

Bublinka je nejjemnější, nejroztomilejší a nejsladší Raketová holka, ale to neznamená, že je slabá. Někdy ji padouši a monstra trochu přehlížejí, ale jsou to oni, kdo toho pak litují! Jednou z Bublinčiných schopností je její nadzvukový jekot.

Panenka

Panenka je drsná, horkokrevná rebelka a nemá čas na nějaké plány – když zlo povstane, je připravená. Panenka je jediná Raketová holka, která nemá zvláštní schopnosti (Kytka má ledový dech a Bublinka má talent na jazyky)

Profesor Utonium

Profesor Utonium stvořil Raketové holky tím, že omylem smísil „Lektvar dokonalé dívky“ se záhadnou substancí nazvanou Chemikálie X. Je brilantní vědec, který teď vystupuje jako jejich otec (včetně toho, že jim připravuje obědy a povzbuzuje je).

Mojo Jojo

Mojo Jojo kdysi býval asistentem v laboratoři profesora Utonia, ale byl omylem přeměněn z normální opice v nepřítele Raketových holek. Mojo s holkami sice bojuje, ale když se mu to hodí, tak stojí po jejich boku.

Raketové holky

Kytka, Bublinka a Panenka jsou Raketové holky. Jsou to tři malé holky, které mají jeden cíl: zachránit svět! Holky žijí v domě na předměstí Městopole u profesora Utonia, kde se snaží přechytračit a přemoci zástupy monster a padouchů.

POSTAVY