Unikitty

Master Frown

Master Frown je starostou Frown Townu – zamračeného města, kde vždy prší, hned naproti království Unikitty.

Richard

Brick je nudný komorník Unikitty and Puppycorna. Snaží se udržet království v pořádku a dbá na to, aby každý plnil své povinnosti. I když domácí práce je to poslední, na co Unikitty myslí.

Unikitty

Rozkošná princezna Unikitty je schopna udělat pro své přátele cokoli. I když její snahy vedou k nekontrolovatelným a legračním explozím (a to doslova) pocitů!

Puppycorn

Puppycorn, mladší bratr princezny Unikitty, se vždy přichomýtne k akci a neustále chce všem dokázat, že je navzdory svému věku a velikosti pořádný tvrďák. 

Krokořáb

Krokořáb je nadmíru ochranitelský strážce Unikitty a Puppycorna. Neustále se chystá na bitvu, ale neuniknou mu ani žádná jiná dobrodružství.

Doktorka Lišková

Doktorka Lišková pro Unikitty a Puppycorna vymýšlí všechna jejich vozidla a pomáhá jim s vědou. Neustále na něčem pracuje ve své laboratoři a díky ní jsou dobrodružství ještě zajímavější.

Brock

Brock je starostův kumpán. Vždy se snaží překazit Unikitty její dobrodružství.

Unikitty

Unikitty přilétá z Lego příběhu do svého vlastního světa plného dobrodružství, vzrušení a tanečních večírků! Má dobré srdce a špatnou náladu. Pro udržení štěstí ve svém království udělá doslova cokoli.

POSTAVY