Nexo Knights

Macy

Macy je typická moderní teenagerka. Problémem je, že žije na hradě a je neustále obtěžována „královskými povinnostmi“. Chce být, no, normální. Což z jejího pohledu znamená máchat palicí a bojovat s monstry.

Lance

Kdo by nechtěl být Lancem? Pohledný, slavný, okouzlující a oslňující. Vypadá to, že všechno v jeho životě mu spadlo rovnou do klína. A i když žije velmi pohodlný život, není to špatný chlap. Jen je... rozmazlený.

Clay

Clay je ten správný chlápek, od kterého chceš, aby tě zachránil, když jde do tuhého. Pořád je to mladík, ale je soustředěný jako někdo starší a zdá se, že nikdy nemá čas na odpočinek.

Axl

Axl je něžný obr. Jen ho nijak nerozčilujte. Nepřítele bude drtit, drtit a drtit a zničí ho. Z rytířů země hor na severu, kde se v mládí naučil hýbat skalami, je ten nejmocnější.

Aaron

Aaron bude závodit s čímkoli rychlým, poleze na cokoli vysokého a bude surfovat na čemkoli mokrém. Nejlepší věc, kvůli které je známý, je jízda na jeho NEXO štítu jako na vznášecím prkně. Je v tom dobrý a vždycky to dělá při bitvě, aby rozhodil protivníka.

Nexo Knights

Tohle je příběh naší odvážné skupiny rytířů – Claye, Aarona, Macy, Lance a Axla – o tom, jak dodržet rytířský kodex, zatímco zachraňují svět.

POSTAVY