Steven Universe

Steven Universe

Steven je v týmu ten přitroublý podivín. Možná není tak mocný jako ostatní drahokamy. Ani tak chytrý. Ale vždycky najde překvapivý způsob, jak zachránit situaci!

Garnet

Garnet je silná a disciplinovaná bojovnice a je neoficiální vůdkyně skupiny. Moc toho jako drahokam nenamluví, raději za sebe nechá mluvit své mocné bitevní rukavice.

Amethyst

Amethyst je mezi křišťálovými drahokamy za divošku. Ráda se se Stevenem pere a vyměňuje si s ním vtípky. Její zbraní je křišťálový bič, který se zhmotňuje z drahokamu na její hrudi.

Pearl

Pearl je velká puntičkářka, kterou snadno rozhodí, když jí někdo překazí plány. Tím bývá obvykle Steven. Její zbraní je kouzelné kopí.

Steven Universe

Věřte ve Stevena! Steven Universe je hrdina napůl člověk a napůl drahokam, který se učí, jak zachraňovat svět díky silám vycházejícím z jeho pupíku. Steven sice není tak mocný jako křišťálové drahokamy. Ani tak chytrý. Ale to ho neodradí od toho, aby se přidal ke Garnet, Amethyst a Pearl a k jejich kouzelným dobrodružstvím – při nichž Steven vždycky najde překvapivý způsob, jak zachránit situaci.

POSTAVY
REKLAMA