Gumballův úžasný svět
Swing out

Anais

Anais je Gumballova sestřička a je z celé rodiny nejchytřejší. I když je roztomiloučká, je přidrzlá a sarkastická. Nikdy jí nedojdou nápady, i když zbytek rodiny ji neposlouchá.

Gumball

Gumball je nenapravitelný optimista, je to okouzlující trouba a chce aspoň jednou zkusit všechno – dokonce dovolí duchovi, aby jeden den ovládal jeho tělo. Ze svých chyb se poučí jen o tom, jak udělat další.

Darwin

Darwin býval rodinným mazlíčkem, ale teď je Gumballův oddaný nejlepší kamarád. Možná je naivní a neviňátko, ale je plný překvapení... a krmiva pro rybičky.

Nicole

Nicole je v téhle rodině za chlapa a jak je přísná, tak má ráda legraci. Zbožňuje svoje děti a udělala by pro ně cokoliv, dokonce by se po dálnici na hřbetě naštvaného psa hnala za tyranosaurem.

Richard

Richard je obří růžový králík. Je neskutečně nepřipravený na život a jediná věc, kterou miluje víc než video hry, je jeho rodina – jo, a taky se rád vyhýbá jakékoli odpovědnosti – třeba hledání práce.

Gumballův úžasný svět

Seznamte se s Wattersonovými: Máma, Táta, Anais, Darwin a samozřejmě Gumball! Je to dvanáctiletý kocour se zálibou v rošťárnách. To je Gumballův úžasný svět.

POSTAVY
REKLAMA