Mezi námi medvědy

Leďák

Je nejmladší ze tří bratrů a často postává bokem, aniž by řekl jediné slovo. I když toho jako medvěd moc nenamluví, nepodceňuj ho. Leďák má mnoho skrytých dovedností, je to tajný koumák a poradí si s veškerou medvědí špinavou prací.

Grizzly

Grizzly je z bratrů nejstarší. I když má charisma, je veselý a velmi motivovaný vůdce, Grizz v téhle partě není ten nejchytřejší. Možná jako medvídě pojídal barevné vzorníky, nikdo vlastně neví.

Panda

Panda je z bratrů prostřední a úplně jiný než ostatní. Zatímco oni rádi tancují, Panda stojí u zdi. Zatímco oni rádi maso, Panda je vegetarián. Panda se nechává strhnout do Grizzlyho nápadů, i když je trošku chytřejší.

Nom-Nom

„Ááách, ten je tak roztomilý,“ nejspíš vypískneš, až na YouTube uvidíš nejnovější video Nom-Noma, což je ten nejroztomilejší koala, kterého jsi kdy viděl. Jeho videa se hned stávají virálem, vždyť jde o youtůbera nejvyššího kalibru!

Charlie

Charlie je prostě seskveč. Je nejspíš to nejnepolapitelnější a nejzáhadnější stvoření Ameriky, ale medvědi ho mají prostě za ukecaného, lehce otravného souseda, který pravidelně vyrušuje a neví, kdy už má odejít. Navíc, Charlie jim vždycky vypije všechnu limonádu a vyplení lednici.

Chloe

Chloe je skutečné zázračné dítě. Ve dvanácti nastoupila na prestižní univerzitu. Je nejlepší ze třídy, i v rovnicích o více proměnných, i když věkem patří ještě na základku. Ale její vědecký zájem spočívá konkrétně v biologii a zoologii.

Mezi námi medvědy

Grizzly, Panda a Lední medvěd jsou tři bratři, co se snaží zapadnout a udělat si přátele... což může být docela těžké, když jsi medvěd. Grizzly je nejstarší medvěd a své bratry vede s překypujícím optimismem... což vede k pohromám jen někdy. Panda, prostřední medvěd, je beznadějný romantik. Lední medvěd je nejmladší brácha s divokou osobností.

POSTAVY
REKLAMA