Ninjago: Mistři Spinjitzu

Kai

Mistr ohně. Kai býval netrpělivý a horkokrevný, ale teď mu ovládání vnitřního ohně jde mnohem líp. I když pořád je impulzivní a často se postaví do čela, aniž by promyslel celkovou strategii.

Zane

Zane je ledový ninja. Ve své vesnici býval známý díky tomu, že uměl neuvěřitelně dlouhou dobu sedět na dně zamrzlého jezera (což zvládl udělat díky tomu, že je robot, jak se ukázalo). I když to, že je stroj, nijak nezměnilo přátelství se členy jeho týmu.

Jay

Legrační bojovník. V týmu Ninja je upovídaným mistrem blesku. Jay často nedokáže ocenit význam situace Ninjů. V těch nejvážnějších chvílích vtipkuje a pak vyšiluje, když si uvědomí, do čeho se namočil.

Cole

Cole je Ninja země... Silný a rozhodný (ale kupodivu to nikdo neocení), je pevnou oporou skupiny. Je vždy soustředěný a rozumný (tedy pokud nedojde na koláče a jiné jídlo) a pravděpodobně je v boji tím nejspolehlivějším Ninjou.

Ninjago: Mistři Spinjitzu

Seznam se s Senseiem Wu a čtyřmi ninjy z NINJAGO: Mistři Spinjitzu! Kai, Jay, Cole a Zane musí ovládnout své síly živlů a zbraně Spinjitzu, aby ochránili NINJAGO od zlého Lorda Garmadona a hadovitými Serpentiny!

POSTAVY
REKLAMA